replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1490 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 62
niedziela, 24 lutego 2019 r.
imieniny: Macieja i Bogusza
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Lekarz o medycznym biznesie
Lekarz o medycznym biznesie
Z dr. Jerzym Jaśkowskim rozmawia Piotr Piorun

– „Dzięki szczepionkom ludzkość uwolniła się od chorób i epidemii” – przekonują zwolennicy szczepień. Zgadza się Pan z takim stwierdzeniem?
– Ale jakich chorób? Bo jeśli tak mówimy, to musimy podać konkrety. O jakie choroby chodzi? Bo ja takich przypadków nie znam. Jest odwrotnie – to dzięki szczepieniom mamy epidemie.

– A przykłady?
– Bardzo proszę. W latach 1869/70, kiedy wprowadzono przymus szczepień w Anglii, wybuchła jedna z największych epidemii w tym kraju, zmarło ponad 50 tys. ludzi. Ale żeby nie sięgać tak daleko w przeszłość. Jeszcze do niedawna w Indiach na polio chorowało ok. 200 osób rocznie. Natomiast po wprowadzeniu w 2012 roku przymusu szczepień przez WHO zachorowało ponad 60 tysięcy osób.
Warto podkreślić, że większość osób przyjmuje opinie zwolenników szczepień jako obiektywną prawdę, bez sprawdzania faktów. Teza, jakoby szczepienia wyeliminowały jakieś choroby, nie ma żadnego poparcia w dokumentach. Ten dogmat został stworzony w drugiej połowie XIX wieku, kiedy hochsztaplerzy od wakcynologii zaczęli wmawiać społeczeństwu, że „nie będzie chorób, jeśli ludzie będą kupować nasze szczepionki”. I tak zaczął się wielki, medyczny biznes. W XIX wieku tzw. oficer higieniczny, który wprowadzał szczepionki na rynek (odpowiednik dziesiejszego „przedstawiciela medycznego”) zarabiał ok. 1500 funtów rocznie! – 10-krotnie więcej niż zwykły lekarz!
Problem polega również na tym, że sama definicja szczepionki jest fałszem. „Preparat biologiczny, który powoduje uodpornienie na choroby”. A to nieprawda. Bo w szczepionkach znajdują się neurotoksyny, jak aluminium i rtęć – związki, które powodują np. bezpłodność (polisorbat 80, przeciwciała any-HCG), czy też czynniki rakotwórcze, jak formaldehyd. Jakim trzeba być idiotą, by wstrzykiwać sobie do krwioobiegu czynniki rakotwórcze czy neurotoksyny?! Tych kilka tysięcy bakterii – czyli czynnik biologiczny, nijak ma się do ilości substancji toksycznych w szczepionkach. Innymi słowy, podaje się człowiekowi środki toksyczne bez zbadania skutków. A warto wiedzieć, że szczepionka przeciw grypie zawiera 25.000 razy więcej rtęci niż dopuszczalna zawartość w wodzie pitnej! Nie ma na ten temat żadnych opracowań, nikt tego nie bada. Ale tzw. sanepidy pilnują, żeby wody z tą rtęcią broń Boże nie pić, bo jest toksyczna, tymczasem kiedy wstrzykną to świństwo do krwi, żeby bezpośrednio trafiło do mózgu, to wszystko jest OK.
Podobnie w 2001 roku zabroniono stosowania rtęci w kosmetykach, uznając, że jest toksyczna i może się przedostawać do organizmu przez skórę. Ale wstrzykiwać bezpośrednio do krwi już można!

– Jak środowisko medyczne tłumaczy, że obowiązek szczepień musi dotyczyć dzieci, a dorosłych nie?
– Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak środowisko medyczne. Od 28 lat w Polsce funkcjonuje system medycyny tzw. rockefellerowskiej, pomijający zapisy Kodeksu Etyki Lekarskiej, mówiące o tym, że lekarz ma prawo wyboru metody leczenia. Teraz ważne są procedury, które muszą być wykonane, bo za to jest opłata. Jeżeli urzędnik– dyletant w sprawach medycznych, uzna, że procedury nie zostały wykonane, to lekarz czy przychodnia nie otrzyma pieniędzy. Procedury wymyślają najczęściej ludzie nie związani z medycyną.
Po drugie, przemianie uległ system edukacji, który obecnie bardziej przypomina tresurę niż zdobywanie wiedzy. Masz taką chorobę, więc zastosuj taką procedurę. Lekarzy pozbawiono możliwości kontroli swojego leczenia. Najlepszym tego przykładem są onkolodzy, którzy wykonują całą masę procedur przyspieszających zgon ludzi.

– O jakich procedurach Pan mówi?
– Konkretnie o radio i chemioterapii. Stosowanie tych terapii, szczególnie u osób starszych, skraca czas życia do kilku miesięcy. Kiedy natomiast chorzy nie są leczeni chemią, to średni czas ich życia wynosi 13,5 roku. W przypadku 70, 80-latków to całkiem dobry wynik, ale jeśli to tylko kilka miesięcy to... eutanazja. A jednostka zarabia 200 tysięcy.

– Wracając jednak do pytania, większość lekarzy jest gorącymi orędownikami szczepionek. Czy stosują je swoim dzieciom, to już inna sprawa...
– Bo jeśli tak zostali wyszkoleni, że muszą to robić, zgodnie z procedurami, to będą bronić swoich stanowisk pracy. Tak samo, jak w XIX wieku robotnicy bronili się przed nowoczesnością, bo uznawali, że ta pozbawiała ich dochodów.
Wprowadzono taki system indoktrynacji, którego nieprzestrzeganie grozi konsekwencjami. A co ma robić młody lekarz, który straci prawo wykonywania zawodu? Choć takich znam..., ale to wyjątki. System jest tak skonstruowany, że lekarz przestał być lekarzem, a stał się urzędnikiem.

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Wasze komentarze (9):Dodaj swój komentarz »
» Czy to jest lekarz? Skrót dr przed nazwiskiem jeszcze o niczym nie świadczy. Gada, jak Zięba
~log 2018-11-20 17:23:31
» Odrę to p. doktor zaklęciami odpędza?
~k2 2018-11-12 11:27:57
» Czy to możliwe że co tydzień w kaliskim szpitalu na oddziale wewnętrznym umiera ją 4 osoby.Więc jaką mamy w Kaliszu opiekę medyczną.Czyli pan ordynator wprowadza oszczędnosci na pacjentach.Nie wykonując podstawowych badań ,przysługujące pacjentom.Dziękujemy wam za taką opiekę.
~Piotr58 2018-10-20 16:39:55
» Dziękuje Panie Doktorze i chylę czoła przed Panem Redaktorem za poruszenie tak istotnej kwestii, jaką są toksyczne szczepienia, powodujace choroby i cierpienia u wielu ludzi, przede wszystkim u dzieci. Ignorantom gratuluję odwagi w przyjmowaniu szczepień i życzę zdrowia.
~Lucyna 2018-10-04 13:58:05
» i znów doktor ze średniowiecza, a ziemia jest płaska i stoi na krokodylach; lubię czytać ZW bo tylko tutaj mam okazję spotkać wykształconych ludzi, którzy gadają istne głupoty; swoją drogą skąd redakcja ich bierze? czy to jakaś Wasza pasja? inna sprawa, że czytają to, niestety, także niezbyt rozgarnięci w temacie ludzie i gotowi są w te herezje uwierzyć
~KI 2018-10-01 12:15:02
» Czy pan doktor był za młodych lat szczepiony??
~mmb 2018-09-22 20:54:51
» Czy pan lekarz był szczepiony za młodych lat i czy chorował??
~mmb 2018-09-22 20:52:25
» rtęć → Thiomersal C9H9HgNaO2S - charakteryzujący się znaczną toksycznością
~TA 2018-09-20 11:25:51
» Co to za nieustająca promocja średniowiecza? ŻK na głowę upadło?
~k2 2018-09-19 20:45:03
Ankieta
Czy wiesz co to jest 5G?
Tak
67%
Nie
33%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 8.00

ocena: 7.40
Fotoreportaże
Święto Niepodległości w Kaliszu
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com