replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1475 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 47
poniedziałek, 12 listopada 2018 r.
imieniny: Renaty i Witolda
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Kulawa komunikacja we Wszystkich Świętych
Kulawa komunikacja  we Wszystkich Świętych

Dziesiątki kaliszan złorzeczyły 1 listopada, nie mogąc doczekać się autobusów jadących do Cmentarza Komunalnego. W szczególności dotyczyło to pasażerów odjeżdżających z ulic Górnośląskiej i Legionów
 Planując na ten dzień przebieg linii specjalnych, miejski przewoźnik jakby zapomniał, że Górnośląska i Legionów to jedne z głównych ulic miasta, w rejonie których mieszkają tysiące kaliszan. Autobusami linii specjalnych można więc było dojechać na Cmentarz Komunalny np. z Dobrzeca przez ul. Stanczukowskiego albo z Parczewskiego przez ul. Harcerską, ale nie z Górnośląskiej czy Legionów. Ten brak miały zrekompensować dodatkowe kursy autobusów linii 2 i 12, ale okazało się to bardzo problematyczne. – Po południu godzinę stałam na przystanku przy Legionów i nie doczekałam się żadnej dwunastki, chociaż w tym czasie odjechały aż cztery jedenastki na Tyniec, wszystkie prawie puste. Razem ze mną na przystanku czekało chyba ze dwadzieścia osób i wszyscy byli wkurzeni. Bo miały być dodatkowe kursy, a tu się okazuje, że autobusy niektórych linii jeździły rzadziej niż w niedziele – poinformowała jedna z naszych czytelniczek.

Więcej w Życiu KKalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Wasze komentarze (5):Dodaj swój komentarz »
» Nie wiem po co linie na cmentarz z dodatkami A , B , C , WYSTARCZYL NAPIS NA TABLICY KIERUNEK CMENTARZA , tak bylo jak pracowalem MPK . więcej ludzi jeżdzilo niż dzisiaj .
~seta 2018-11-10 20:43:33
» 3) Można by się zastanowić też nad sposobem oznakowania linii specjalnych: czy KW (zdekomunizowane KS) i TK przyjęły się na tyle, że są zrozumiałe, czy nie lepiej byłoby użyć wyższych numerów – spoza zakresu linii regularnych, np. 30: Parczewskiego – Komunalny, 31: Dobrzec – Komunalny, 32: Komunalny – Tyniec i 33: Tyniec – pl. Jana Pawła II. W Ostrowie są m.in. 100, 101 i 102, ale w różnych miastach rozmaicie to wygląda.
~realista 2018-11-07 19:48:44
» 2) Są osiedla, z których trudno dojechać na cmentarze. Szczypiorno, Majków czy Zagorzynek mają tego dnia bardzo słabą obsługę. Skoro komunikacja 1 listopada i tak jest darmowa – nie jest wymagane działanie kasowników, to można by zaangażować autobusy np. PKS.
~realista 2018-11-07 19:43:07
» 1) Wiem, dlaczego tak było: widziałem, jak przez 10 min. odjechały trzy 2-ki spod cmentarza. To tłumaczy późniejsze długie przerwy. Częste jest też ściganie się 3 i 3B lub 3C, a później długo nic na Częstochowskiej. Dyspozytor powinien na bieżąco informować kierowców, na którą linię ruszyć, aby zapobiec takiej nieregularności.
~realista 2018-11-07 19:42:16
» No i co z tego? Zamówi się "badania opinii" albo opłaci trolli internetowych aby wychwalali jak to jest dobrze. Jeszcze dodatkowo kupi się ranking w którym weźmie udział 2% podobnych przedsiębiorstw i dalej będzie tak "aby było tak jak było"...
Mam nadzieję że nowy prezydent wysadzi ten dziwoląg jakim jest układ i rozkłady komunikacji miejskiej w tym mieście i zrobi to od nowa, z nowym ludźmi.
~Myślący 2018-11-07 17:23:46
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 8.00

ocena: 7.40
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com